0850 480 1 846

HABERLER

KOMATSU KPRIME 2

Komatsu’nun Yeni Tırnak Sistemi KPRIME Türkiye’de

Dünyanın önde gelen iş ve maden makinaları üreticisi Komatsu yeni tırnak sistemi KPRIME’ı tanıttı. Komatsu’nun asırlık deneyimi ve bilgi birikimi ile geliştirilen KPRIME Tırnak Sistemi alışılagelmiş tırnak sistemlerinden yakıt tasarrufu ve uzun ömürlü kullanım sunan tasarımı ve dayanıklılığı ile ayrılıyor.

Devamını Oku
Mermere Hayat Veren Modelleri

Komatsu’nun Mermere Hayat Veren Modelleri İzmir Mermer Fuarı’nda Sektörden Büyük İlgi Gördü

Dünya’nın önde gelen iş makinası üreticisi Komatsu’nun mermer sahalarında sağlamlık, dayanıklılık, yüksek güç ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan iş makinaları İzmir Mermer Fuarı’nda sektörle bir araya geldi. Fuar dahilinde Komatsu’nun paletli ekskavatörleri PC390LC ve PC500LC, lastikli yükleyicisi WA500-6 SM, kazıcı yükleyicisi WB97S sergilenirken, Temsa İş Makinaları’nın ülkemizdeki distribütörlük anlaşmasını imzaladığı dünyaca ünlü Montabert kırıcıları da fuarda yerini aldı.

Devamını Oku
Temsa İş Makinalarından Satış Sonrası Hizmetlerde Devrim Yaratacak Bir Yenilik

Temsa İş Makinaları’ndan Satış Sonrası Hizmetlerde Devrim Yaratacak Bir Yenilik!

Komatsu’nun 38 yıldır Türkiye’de distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla iş makinaları sektörüne sağladığı fayda ve yeniliklere hız kesmeden devam ediyor. Temsa İş Makinaları, artırılmış gerçeklik teknolojisini satış sonrası hizmetlerinde kullanarak sahadaki teknik ekibin gücüne teknik merkezlerde bulunan Komatsu uzmanlarının gücünü de ekliyor.

Devamını Oku
Komatsu 100 Yil

İş Makinalarının Köklü Markası Komatsu Tam 100 Yaşında!

İş ve maden makinaları sektöründe sağlamlığı ve yüksek kalitesi ile öne çıkan Japon üretici Komatsu, kuruluşunun 100’üncü yılını kutluyor.

Devamını Oku
Komatsu Ssh Kampanya

Komatsu orijinal parçalarında cazip avantajlar

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun Türkiye Distribütörü Temsa İş Makinaları, satış sonrasında 2 avantajlı kampanya başlattı.

Devamını Oku
Komatsu 26 1 2021

Komatsu’nun efsane ekskavatörleri PC300 ve PC350LC yenilendi

Komatsu’nun 30 – 35 ton segmentindeki efsanevi iki ekskavatörü PC300 ve PC350LC yenilenerek Türkiye’de satışa sunuldu.

Devamını Oku
KOMATSU MOBİL SERVİS 24 1

Komatsu Mobil Servis Hizmetini Genişletti

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, müşterilerine kaliteli ve hızlı destek vermek amacıyla kurduğu mobil servis hizmetini 145 araçlık filosu ve uzman kadrosu ile tüm Türkiye genelinde genişletti.

Devamını Oku
Pc 210

Yeni Komatsu PC210, Kompetan ayrıcalıklarıyla Türkiye’de!

Komatsu, orta ekskavatör sınıfının en nitelikli ve kompakt ürünlerinden biri olan Yeni PC210 hidrolik ekskavatörü, her şey dahil hizmet modeli Kompetan ile Türkiye’de satışa sundu.

Devamını Oku
Pc 500

Yeni Komatsu PC500 hidrolik ekskavatör, sahada daha güçlü, üretimde ve yakıtta daha verimli!

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, orta ekskavatör sınıfında maden, yol inşaatı ve taş ocağı gibi ağır şartlarda kullanılmak üzere geliştirdiği Yeni PC500 hidrolik ekskavatörü satışa sundu.

Devamını Oku
Kompetan Haber

Komatsu’dan benzeri görülmemiş yepyeni hizmet modeli Kompetan

Komatsu iş ve maden makinalarını Temsa İş Makinaları Kompetan avantajlarıyla satın alan müşteriler, bakım masraflarını sıfırlarken birçok yeni hizmetten de faydalanabiliyor.

Devamını Oku
28 10 2020

Komatsu, 2020’de hem satışta hem de hizmette çıtayı yükseltti

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, 2020 yılının ilk dokuz ayında hizmet odaklı yaklaşımıyla müşterileri için çözümler sunmayı sürdürüyor.

Devamını Oku
Komatsu 26 10 2020

Yükleme alanlarının dinamosu Komatsu dizel forkliftler için benzersiz kampanya

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, işletmelerin forklift ihtiyaçlarını bütçelerini zorlamadan karşılayabilmeleri için Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri, sene sonuna kadar avantajlı 3 seçenekle sunuyor.

Devamını Oku
Platinum Site

İkinci El İş Makinaları’nın Showroom’u, İstanbul Sancaktepe’de açıldı

Temsa İş Makinaları, çalışmaya başladığı ilk günden bu yanatüm bakım, onarım ve kontrollerinin Temsa İş Makinaları yetkili servisleri tarafından yapılan ikinci el iş makinalarının satışını tek çatı altında topladı.

Devamını Oku
Kamp Gorseli Site

Komatsu’dan kaçırılmayacak revizyon kampanyası

Temsa İş Makinaları, Komatsu markalı makinelere yönelik “Makinanızın Kalbinden Geçen Revizyonlar Komatsu’da” temalı bir revizyon kampanyası başlattı.

Devamını Oku
KOMATSU FORKLIFT SATIŞ KAMPANYASI

Komatsu dizel forklift kısa bir süre için avantajlı fiyat ve koşullarla satışta

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, ekonomik koşulların zorladığı bu dönemde müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olabilmek...

Devamını Oku
2111

Temsa İş Makinaları kiralama hizmetiyle de firmaların yanında: Subor’a 8 Komatsu forklift kiralandı

Müşterilerinin çözüm ortağı olma hedefiyle faaliyet gösteren Temsa İş Makinaları, endüstriyel su boruları üreticisi Subor’a Komatsu markalı 8 adet dizel forklift kiraladı.

Devamını Oku
Komatsu Ambalaj 2

Komatsu’dan büyük buluşma

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, Komatsu ve Marubeni yetkilileri ile birlikte 30 Eylül’de Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Devamını Oku
Komtrax (4)

Komtrax Hizmeti Hakkında Genel Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz, Komtrax hizmetimizin, yasal yükümlülüklere uyum çalışmalarının gerçekleştirilebilmesi amacıyla sim kart ile takip ettiğimiz makinaların takibinin durdurulması zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Devamını Oku
Komatsu Haber

Komatsu teknisyenleri yarıştı, kazanan Komatsu müşterileri oldu

İş makinaları ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun satış sonrası tüm bakım onarım desteğini en iyi şekilde vermek üzere eğitilmiş, donanımlı teknisyenleri arasında KomTech Teknisyen Yarışması düzenlendi.

Devamını Oku
Komatsu Haber 2

Komatsu, 25.İzmir Mermer Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle göz doldurdu

Komatsu, 27 – 30 Mart tarihleri arasında 25. MARBLE İZMİR – Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda üstün performanslı yükleyici ve ekskavatörleriyle yerini aldı.

Devamını Oku