0850 480 1 846
Komatsu Kompetan 1920 × 720
ÇÖZÜM KOMPETAN’DA!
Bakım Maliyetlerini Unutun

İş makinası sahiplerinin en büyük gider kalemleri arasındaki bakım maliyetlerini artık tamamen kafanızdan silin. Komatsu iş makinanızı Kompetan ayrıcalıklarıyla satın alarak bakım maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Kompetan ile 6.000 saat boyunca iş makinanızın tüm periyodik bakımları (ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç) orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

2. Elde En Yüksek Değer

İş makinasını 2. elde en yüksek değerde satmak tüm iş makinası sahiplerinin ortak isteği. Kompetan ayrıcalıklarıyla sunulan Komatsu iş makinanızın bakımları, orijinal yedek parça ve yetkili servis uzmanlığıyla yapılır ve Temsa İş Makinaları güvencesiyle 2. elde en yüksek değeri kazanır.

Beklenmeyen Arızalara ve Sürpriz Masraflara Son

Komponent arızaları, iş makinası sahipleri için sürpriz masraf anlamına geliyor. Kompetan, size 3 yıl/6000 saat uzatılmış garanti sunuyor. Komatsu iş makinanızı Kompetan ayrıcalıklarıyla satın alarak uzatılmış komponent garantisine sahip olur, bu sayede beklenmeyen komponent arızalarına karşı rahat edersiniz.

Bakım Maliyetlerinizi Sıfırlayın*

6.000 saat boyunca tüm periyodik bakımlar (ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç) orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılır.

*Ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri ücretsiz bakım kapsamında değildir.

Makinanızın 2. El Değerini Yükseltin

Tüm bakımları orijinal yedek parça ve yetkili servis uzmanlığıyla yapılan iş makinanız, Temsa İş Makinaları güvencesiyle en yüksek 2. el değerini kazanır.

Operatör Veriminizi Arttırın

Ücretsiz gerçekleştirilen yüz yüze ya da online operatör eğitimleriyle makinanızın daha verimli ve tasarruflu kullanılması sağlanır.

Komponent Garantisiyle Rahat Edin

3 yıl/6000 saate kadar uzatılmış komponent garantisi sayesinde kafanız hep rahat olur.

Arıza Risklerinin Önüne Geçin

Periyodik yağ analizleri ve KOMTRAX uydu takip sisteminden elde edilen arıza kayıtları ile oluşturulan sağlık raporlarıyla olası arıza riskleri minimuma indirilir.

Dilediğiniz An Vip Destek Alın

Müşteri Destek Merkezi üzerinden iş makinanızla ilgili arıza, bakım saati ve performansla ilgili teknik destek sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular
 • Kompetan hizmeti nedir?
  Temsa İş Makinaları Kompetan, iş makinasıyla satış sonrası hizmetleri bütünleştiren, her şey dahil bir hizmet modelidir. Kompetan hizmet modeli, bakımlar da dahil ekstra ücret ödemeden faydalanabilen birçok ayrıcalıklı hizmeti içermektedir.
 • Kompetan hizmetinden kimler yararlanabiliyor?
  Kompetan ayrıcalığı PC210 ve PC500 model ekskavatörlerde sunuluyor. Bu makinaları tercih eden kişi veya kurumsal firmaların tamamı tüm bu hizmetlerden faydalanabiliyor.
 • Kompetan kimin güvencesinde bir hizmettir?
  Kompetan hizmeti, iş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun Türkiye Distribütörü Temsa İş Makinaları tarafından sunuluyor.
 • Kompetan hizmetinin faydaları nedir?
  Öncelikli olarak bu hizmetten faydalanan müşteriler 6.000 saat boyunca ücretsiz olarak periyodik bakım hizmeti alacak ve bakım masrafları sıfıra inecek. Yine 3 Yıl / 6.000 saat (hangisi önce dolarsa) uzatılmış komponent garantisi ile Kompetan hizmetinden faydalanan müşterilerimiz arıza masraf risklerini de sıfıra indirecekler.
 • Kompetan hizmeti kapsamında uzatılmış garanti nasıl işliyor?
  Temsa İş Makinaları Kompetan kapsamında iş makinalarının komponent garantisi 3 yıl / 6.000 saate (hangisi önce dolarsa) uzatılmaktadır. 6.000 saat boyunca makinanın tüm periyodik bakımları, her 500 saatte bir -ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç- orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılır. Ayrıca her ay, periyodik olarak makina ile ilgili performans raporu paylaşılır ve periyodik bakımların hemen ardından, içinde makinayla ilgili birçok verinin bulunduğu yağ analiz raporu iletilir. Tüm bakımları orijinal yedek parça ve Temsa İş Makinaları yetkili servis uzmanlığıyla gerçekleştirildiği için makinalar uzun süre ilk günkü performansını sürdürür.
 • Kompetan hizmeti dahilinde KOMTRAX sisteminden nasıl faydalanabilirim?
  Temsa İş Makinaları Kompetan hizmeti çerçevesinde iş makinasının tesliminde, en doğru kullanım için operatöre eğitim verilir. Ayrıca çalışma süresi boyunca operatörün çalışması KOMTRAX uydu takip sistemi üzerinden değerlendirilerek, hatalı kullanımlar gözlemlendiğinde operatör uyarılır. Yağ analizleri ve KOMTRAX uydu takip sistemi kayıtları ile makinanın durumu düzenli olarak raporlanır; böylece olası arızalar önceden tespit edilip en kısa sürede giderilmeye çalışılır. Bu sayede iş makinelerinin ömrü uzar, operatör ve makine verimliliği ise maksimum düzeye çıkar.
 • Kompetan hizmeti kapsamında ne gibi teknik destekler alırım ve hangi iletişim kanallarından irtibat kurabilirim?
  Temsa İş Makinaları Kompetan’ın ayrıcalıklı satış sonrası hizmetleri kapsamında, Müşteri Destek Merkezi üzerinden iş makinasıyla ilgili arıza, bakım ve performansla ilgili çeşitli teknik destek sunulur. Kompetan hizmetlerinden faydalanmak için size atanmış müşteri temsilcisi veya VIP Destek Hattı ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.
 • Bu hizmet Türkiye’nin her yerinde geçerli mi?
  Yaygın yetkili servis ağımız ile Türkiye’nin her noktasında Komatsu iş makinalarımıza Temsa İş Makinaları Kompetan hizmetini sunabilecek konumdayız.
 • Makine sahipleri, istediği yetkili servise makinelerini götürebiliyor mu?
  Makinenin satışından hemen sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizi arayarak bölgelerindeki en yakın yetkili servisi ve bu yetkili serviste kendileri ile ilgilenecek kişinin irtibat numaralarını paylaşır. Makinenin farklı bir lokasyonda görev yapması durumunda VIP destek hattı aracılığı ile yeniden Kompetan Hizmet Yetkilisi atanmasını talep edebilir, size en yakın yetkili servisi tercih edebilirsiniz.
 • Kompetan avantajları yurt dışında da geçerli mi?
  Şu an bu hizmet sadece ülkemiz sınırları içinde faaliyet gösteren makinalarda geçerlidir.
 • PC210 ve PC500 modelleri dışında başka makinalarda da bu hizmeti almak mümkün mü?
  Şu an için Kompetan ayrıcalıkları sadece PC210 ve PC500 modellerinde sunulmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz makinanızı Kompetan ayrıcalıklarına dahil etmek için lütfen satış ekibimizle irtibata geçiniz.
 • Yetkili servis harici müdahalelerde Kompetan dahilindeki makinam garanti dışında kalır mı?
  Tüm garanti süreçlerinde olduğu gibi Kompetan ayrıcalığı kapsamındaki uzatılmış garantide de olası bir yetkili servis harici müdahale tespitinde, müdahalenin kapsadığı komponent ve alanlar garanti dışı kalmaktadır.
 • Makinede farklı ataşman kullanılması durumunda bu ataşmanlar da garanti kapsamında mıdır?
  Kompetan dahilindeki ücretsiz periyodik bakım standart kova ile çalışmayı kapsamaktadır. Kompetan, makinaya takılan farklı ataşmanlardan kaynaklı bakımları ve ataşmanın garantisini kapsamamaktadır.
Bizimle İletişime Geçiniz
İl
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.