BU KAMPANYA HER YERİ KIRIP GEÇİRECEK!

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni çerçevesinde, kişiye özel ürün ve hizmetlerin önerilmesi, pazarlama ve pazarlama analiz faaliyetlerinin planlanması ve icrası, yeni ürünler ve kampanyaların tanıtım çalışmalarının yürütülmesi ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilebilmesi amaçları ile kişisel verilerinizi işlemesini ve bu amaçların gerçekleştirilebilmesi ile sınırlı olarak hizmet aldığı tedarikçiler, iş ortakları ve hizmet sağlayıcıları ile yurtiçinde ve yurt dışında paylaşılmasını kabul ediyor musunuz?
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?
PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatör satın alarak Komatsu kalitesini tercih eden herkese yüksek performans ve üstün darbe enerjisi sağlayan Komatsu JTHB 160 Kırıcı hediye!

Muhteşem Uyum, Yüksek Kazanç

Her parçasında Komatsu sağlamlığını taşıyan PC200-8 ve PC200LC-8 ekskavatörler, kırma uygulamaları için yüksek performans ve üstün darbe enerjisi sağlayan Komatsu JTHB 160 Kırıcı ile sahada daha da verimli.

PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatörlerimizi incelemek için tıklayın.

Son Tarih 31 Ağustos

Komatsu JTHB 160 Kırıcı ile kazancınıza kazanç katın.
Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya 31.08.2019 tarihine kadar geçerli olup, stokların bitmesi halinde Temsa İş Makinaları kampanyayı erken sonlandırma hakkına sahiptir. PC200-8 ve PC200LC-8 makinelerin belirtilen fiyatlarda satın alınması halinde kampanya koşulları geçerlidir. Temsa İş Makinaları kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.