0850 480 1 846

Ücretsiz Makina Kontrol Hizmeti

Makinanızı ücretsiz kontrol edelim, masrafların önüne birlikte geçelim!

Komatsu’nun Ücretsiz Makina Kontrol Hizmeti “WAI” ile Komatsu iş makinalarınızı yerinde inceleyelim, olası arızaları ve büyük masrafları erkenden tespit ederek önleyelim.

WAI, Komatsu Uzmanları’nın iş makinası etrafında dört duyusunu kullanarak yaptığı bir ücretsiz muayenedir.

Muayenenin ardından WAI kapsamında iş makinası filonuzun ekspertiz raporu tarafınıza sunulur. Yetkililerimiz, iş makinalarınızın daha uzun ömürlü olması ve performansını daha uzun süreler koruması için yapılması gereken bakımları ve onarımları içeren en uygun planı hazırlar ve tarafınıza iletir.

Ayrıca iş makinalarınızın WAI kapsamındaki kontrolü sırasında iş ve işçi sağlığı konusundaki eksiklikler de tespit edilip sakıncalı durumlar raporlanır. Bu sayede gerekli tedbirlerin alınması ve olası iş kazalarının önlenmesi sağlanır.

Siz de Komatsu iş makinalarınız için ücretsiz WAI hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, formu doldurarak bizime iletişime geçmek.

Atasmanlar 1
İl
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.