0850 480 1 846

MÜŞTERİ DESTEK PROGRAMLARI

Rahat Hissedin

Komatsu’nun sunduğu Müşteri Destek Programları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, çalışma sahanızdaki verimliliğinizi artırır ve maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olur. Komatsu’nun eğitimli ve uzman servis teknisyen kadrosuyla, makinenizin oluşabilecek arızalarına önceden müdahale ederek, çalışma süresini en üst düzeye çıkartır.

Önceden hesaplanabilecek saat başı maliyeti ve esnek ödeme seçenekleriyle riskleri azaltır, işlerinizi ve bütçenizi planlamanıza yardımcı olur.

Destek Alın

Komatsu’nun alanında uzman teknisyen kadrosuna sahip yetkili servis hizmetlerine İstanbul Teknik Merkez ve Ankara Teknik Merkez ile birlikte Türkiye’ye yayılmış toplam 35, yurt dışında toplam 3 servis noktasından ulaşabilirsiniz.

İletişimde Kalın

Komatsu’nun ücretsiz olarak sunduğu KOMTRAX uydu takip sistemi ile makine performans verilerine web tabanlı izleme sistemi aracılığı ile bilgisayar, cep telefonu ve tabletler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Komtrax uydu takip sistemi, makine performans analizlerini sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlayarak, makinelerin verimliliğinin artmasında büyük rol oynar.

Broşür için tıklayınız.

Mdp (1)
İl
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.