0850 480 1 846

KİRALA

İş makinası kiralamak istediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkabilir. Fakat gücü, deneyimi ve sunduğu ayrıcalıklarla işinizi ileriye taşıyacak bir kiralama hizmeti arıyorsanız Temsa İş Makinaları kiralama çözümleri ile rakipsizdir.

Temsa İş Makinaları, sıradan kiralama çözümlerinin aksine, işinize katma değer sağlayacak benzersiz birçok faydayı bir arada sunar.

Temsa İş Makinaları kiralama çözümleri size,
• Yeni ve düşük çalışma saatli, bakımları eksiksiz iş makinaları ile yüksek performanslı ve verimli çalışma
• Dozerden greydere, ekskavatörden forklifte tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ürün ailesi ve her kategoride geniş tonaj aralığı
• Temsa İş Makinaları’nın yaygın satış sonrası ağı ile hızlı teknik servis desteği ve gerekli durumlarda ikame iş makinası olanağı
• Değişen projelere ve ihtiyaçlara göre farklı tonajlı iş makinalarıyla kolayca değişim imkanı
• Büyük projelere ve filolara özel, yerinde ve sürekli teknik personel desteği
• Kiralama sözleşmesi boyunca her konuda ve şartta Temsa İş Makinaları güvencesi sunar.

İş makinası filonuzu Temsa İş Makinaları’nın ayrıcalıklı kiralama çözümleriyle kurmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşmak.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Ürün Grubu
Ürün Modeli
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Komatsu Kiralama