0850 480 1 846

KİRALA

Büyük bir sermaye yatırımı yapmadan ve işletme maliyetlerinizi en aza indirerek işinizi ileriye taşımanın tek bir yolu vardır; kiralama.

Komatsu’nun bakımları tam, yeni teknolojilere sahip, ek maliyet derdi olmayan makineleri kiralamak, size operasyonel ve maddi rahatlık sunar.

İş makinesi kiralamak birçok avantajı bir arada sunar.

• İş makinesi kiralamak sizi büyük ilk yatırım maliyetlerinden kurtarır.
• Kiraladığınız makinelerin sigorta, vergi, faiz vb. giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
• Yapılacak işin türüne göre makine seçilebilir, yeni projeler için kolayca makine değiştirilebilirsiniz.
• Bakımları yapılmış, düşük çalışma saatine ve yüksek performansa sahip 2. el makineler sayesinde projelerinizde sorun yaşamadan çalışabilirsiniz.
• Makine parkınızın yenilenmesi ve değişimi durumlarında pazar koşullarına bağlı olarak 2. el değer kaybı korkusu yaşamaz ve projelerinize odaklanabilirsiniz.
• Bakım ve onarım maliyetleri ile ilgilenmez, bu süreçlerde yaşanılan zaman/iş kayıplarından etkilenmezsiniz.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Ürün Grubu
Ürün Modeli
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni çerçevesinde, kişiye özel ürün ve hizmetlerin önerilmesi, pazarlama ve pazarlama analiz faaliyetlerinin planlanması ve icrası, yeni ürünler ve kampanyaların tanıtım çalışmalarının yürütülmesi ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilebilmesi amaçları ile kişisel verilerinizi işlemesini ve bu amaçların gerçekleştirilebilmesi ile sınırlı olarak hizmet aldığı tedarikçiler, iş ortakları ve hizmet sağlayıcıları ile yurtiçinde ve yurt dışında paylaşılmasını kabul ediyor musunuz?
Kiralama