0850 480 1 846

KİRALA

Büyük bir sermaye yatırımı yapmadan ve işletme maliyetlerinizi en aza indirerek işinizi ileriye taşımanın tek bir yolu vardır; kiralama.

Komatsu’nun bakımları tam, yeni teknolojilere sahip, ek maliyet derdi olmayan makineleri kiralamak, size operasyonel ve maddi rahatlık sunar.

İş makinesi kiralamak birçok avantajı bir arada sunar.

• İş makinesi kiralamak sizi büyük ilk yatırım maliyetlerinden kurtarır.
• Kiraladığınız makinelerin sigorta, vergi, faiz vb. giderlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
• Yapılacak işin türüne göre makine seçilebilir, yeni projeler için kolayca makine değiştirilebilirsiniz.
• Bakımları yapılmış, düşük çalışma saatine ve yüksek performansa sahip 2. el makineler sayesinde projelerinizde sorun yaşamadan çalışabilirsiniz.
• Makine parkınızın yenilenmesi ve değişimi durumlarında pazar koşullarına bağlı olarak 2. el değer kaybı korkusu yaşamaz ve projelerinize odaklanabilirsiniz.
• Bakım ve onarım maliyetleri ile ilgilenmez, bu süreçlerde yaşanılan zaman/iş kayıplarından etkilenmezsiniz.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Ürün Grubu
Ürün Modeli
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Kiralama