0850 480 1 846

COVID-19 için Gereken Tüm Önlemleri Aldık!

Değerli İş Ortaklarımız,

Küresel olarak koronavirüs (Covid-19) nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçiyoruz. Bu belirsizlik döneminde, iş ortaklarımızın, yetkili servislerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığı ile güvenliğini korumak, Temsa İş Makinaları’nın ve distribütörlüğünü yaptığımız Komatsu markamızın en önemli önceliğidir. Bu anlamda gerekli tüm operasyonel ve hijyenik önlemleri alarak siz değerli iş ortaklarımızın kesintisiz şekilde sahada işlerinizi devam ettirebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu süreçte hem kendi sağlığımızı hem toplum sağlığını korumak ve diğer taraftan işimizin sürekliliğini sağlamak için üzerimize düşen sorumluluğun hep birlikte farkındayız.

Siz değerli iş ortaklarımızın işine değer katabilmek için yaygın ve donanımlı yetkili servis ağımızda aldığımız tedbirler kapsamında, tüm operatör ve teknisyenlerimize gerekli hijyen eğitimleri verildi. Atölyelerimiz ve servis araçlarımız düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor. Servis için gelen iş makinaları dezenfekte edilerek kabul ediliyor. Bakım ve onarımı yapılan iş makinaları ise yine dezenfekte edilerek sizlere teslim ediliyor.

Hizmet odaklı bakış açımızla tüm hijyen koşullarını en üst seviyede sağlayarak her zaman olduğu gibi yanınızda olmaya devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz süreci güç birliği ve dayanışma içinde hep beraber atlatacağımıza inancımız tam.

Sağlıkla kalın,

Eşref Zeka

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ:

Önceliğimiz daima çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği. Korona virüsün (COVID-19) hayatımızın bir gerçeği haline dönüştüğü bu kritik dönemde hijyen konusu hem çalışanlarımızın hem de siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği daha da öncelikli gündemimiz haline geldi. Temsa İş Makinaları olarak, hizmet odaklı bakış açımızla distribütörlüğünü yürüttüğümüz Komatsu markamız için tüm hijyen koşullarını en üst seviyede sağlayarak en güvenli şekilde siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeyi sürdürüyoruz.  

T.C. Sağlık Bakanlığımızın, Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) ve Koronavirüs Bilim Kurulumuzun iş ve toplum sağlığına yönelik açıkladığı tedbirler doğrultusunda, Temsa İş Makinaları olarak COVID-19’un ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren ofislerimiz ve tüm yetkili servislerimizde çeşitli idari ve operasyonel kararları hayata geçirdik.  

Sizin için buradayız.  

Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerdesiz değerli müşterilerimiz için yetkili servislerimizde, servis süreçlerimize ilişkin aldığımız tedbirleri aşağıda bulabilirsiniz. 

  • Tüm operatör ve teknisyenlerimize gerekli hijyen eğitimleri verildi. 
  • Atölyelerimizi ve servis araçlarımızı düzenli aralıklarla dezenfekte ediyoruz. 
  • Servis için gelen makinaları dezenfekte ederek kabul ediyoruz. Bakım ve onarımı yapılan makinaları yine dezenfekte ederek teslim ediyoruz. 
  • Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için hizmet verirken sosyal mesafe kurallarına azami dikkati gösteriyoruz. 

Çünkü bizim için her şeyden önce sağlığınız geliyor… 

Siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek için tüm yetkili servis noktalarımızda görev alan çalışanlarımız aynı titizlik ve özveriyle çalışıyorlar. Satış ve satış sonrası tüm talepleriniz için bize buradan ulaşabilirsiniz.