BU KAMPANYA
ÇOK YÜRÜR!

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni çerçevesinde, kişiye özel ürün ve hizmetlerin önerilmesi, pazarlama ve pazarlama analiz faaliyetlerinin planlanması ve icrası, yeni ürünler ve kampanyaların tanıtım çalışmalarının yürütülmesi ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilebilmesi amaçları ile kişisel verilerinizi işlemesini ve bu amaçların gerçekleştirilebilmesi ile sınırlı olarak hizmet aldığı tedarikçiler, iş ortakları ve hizmet sağlayıcıları ile yurtiçinde ve yurt dışında paylaşılmasını kabul ediyor musunuz?
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

HEM SAHADA HEM BÜTÇEDE YERE SAĞLAM BASIN!

Siz de Komatsu paletli ekskavatörlerinizin alt takımlarını avantajlı koşullarla yenileyin, makinenizin performansını artırarak sahada elinizi güçlendirin.

Son Tarih 31 Aralık 2019

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar, PC200-8, PC200LC-8, PC220-8, PC220LC-8, HB215LC-1, PC290-8, PC300-8, PC350-8 ve PC350LC-8 model iş makineleri için geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Temsa İş Makinaları kampanya koşullarında önceden bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.