BEKLEDİĞİNİZ FIRSAT İÇİN

HAREKET GEÇİN!

Kampanya hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin,“Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?
Deponuzda hareketlilik artıyor ve bu tempoyu kaldıracak dayanıklı ve güçlü bir forklift arıyorsanız Komatsu’da işletmeniz için kaçırılmayacak fırsatlar var.

Komatsu, 3 ton sınıfındaki dizel forklifti FD30T-17’de 12 ay vadeye sıfır faiz avantajı sunuyor*. Üstelik bu ödeme kolaylığına kampanya için belirlenen 27.500 € özel fiyat ve leasing seçeneği eşlik ediyor.

31 Temmuz 2020’ye kadar sürecek stoklarla sınırlı bu kampanyayla ilgili daha detaylı bilgi almak ve Komatsu sağlamlığıyla işinizi ileriye taşımak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

* Kampanya, Komatsu FD30T-17 model forklift için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlara KDV (%1) dahil değildir. Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar, Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. ve yetkilendirilmiş bayilerinde geçerlidir. 0 faizle 12 ay vade anlaşmalı leasing kurumları** aracılığı ile yapılan leasinglerde uygulanmaktadır. Temsa İş Makinaları kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Komatsu FD30T-17 0 faiz kampanyası endüstriyel tüketiciler için düzenlenmiş olup, nihai tüketicilere yönelik değildir. Ürünlerle ilgili teknik bilgi için www.komatsu.com.tr websitemizi ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı’ndan bilgi alabilirsiniz.

** Anlaşmalı leasing kurumları sorunuz.